Aktualności


  
Dlaczego warto mieć abonament prawniczy?
Data dodania: 2015-07-06

W dzisiejszych czasach szybkie tempo życia i jego skomplikowanie przybiera coraz większy rozmiar i budzi zdziwienie nie tylko u profesjonalistów. Szczególnie prawo jest tą dziedziną życia, gdzie czas ma ogromne znaczenie. Nie zachowanie przewidzianych ustawowo terminów może rodzić bardzo negatywne skutki prawne, które często nie będą mogły być usunięte.

 

Tylko przykładowo wskazać należy na niektóre terminy:
a) 7 dni na złożenie wniosku o sporządzenie uzasadnienia orzeczenia;
b) 14 dni na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty;
c) 14 dni na zgłoszenie wniosku o upadłość
– jak widać są to terminy stosunkowo krótkie. Biorąc pod uwagę, iż czas ten często poświęcany jest na poszukiwanie odpowiedniego prawnika lub kancelarii prawnej, może okazać się, iż dana osoba nie zdąży należycie zadbać o swój interes prawny.

 

Nie tylko czas jest jednak istotny. Nie mniej ważne jest profesjonalne przygotowanie celem obrony swoich uzasadnionych interesów. Dostępne w internecie wzory pism nie zastąpią profesjonalnego wglądu w sprawę i odpowiedniego doboru środków prawnych i materiału dowodowego. Pisma prawnicze to przede wszystkich ich treść merytoryczna, a nie szablon dostępny on-line.

Posiadając abonament prawny osoba fizyczna, przedsiębiorca czy też osoba prawna może być pewna, iż może liczyć na stałą, fachową i rzetelną obsługę prawną. W takiej sytuacji nie jest tracony czas na poszukiwanie specjalisty, jest on w pełni wykorzystany na celowe i stanowcze dochodzenie naszych praw i co jest równie ważne, zyskujemy poczucie stałej opieki prawnej. Istotnym elementem abonamentu prawnego jest również możliwość uzyskania opieki prawnej poza oficjalnymi godzinami funkcjonowania kancelarii prawnej.

 

Każdorazowo zakres usług i ich cena winny być indywidualnie ustalone z klientem tak, aby jak najszerzej  i najpełniej zaspokoić jego uzasadnione potrzeby.

 Wróć

Zaufali nam
Dołącz do grona naszych Klientów