Wskazujemy
własciwy kierunek

O Nas


  

Kancelaria BTW (Barańska, Truszkowski i Współpracownicy) powstała z połączenia wiedzy, doświadczenia, sił i środków dwóch kancelarii adwokackich: Kancelarii adwokat Urszuli Barańskiej oraz Kancelarii adwokata Jerzego Truszkowskiego.

 

Od samego początku celem kancelarii jest niesienie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym jak i prawnym. Kancelaria, dzięki wiedzy i praktyce zawodowej założycieli oraz osób współpracujących posiada szeroki zakres działania.

 

Nasze doświadczenie i profesjonalizm zezwala na fachową pomoc zarówno w obszarze prawa karnego jak i cywilnego. Szczegółowy zakres usług znajdą Państwo na dalszych stronach.

 

Sumienność, doświadczenie, wiedza, obowiązkowość, kultura osobista oraz troska o dobro klienta to cechy, które zaowocowały współpracą z szerokim gronem zadowolonych klientów.

 

Cechy te zezwoliły również na stałą i owocną współpracę z wieloma podmiotami gospodarczymi. Powierzając Kancelarii BTW swoje sprawy macie Państwo pewność rzetelnej i profesjonalnej obsługi zgodnej z najwyższymi standardami.

 

Zaufali nam
Dołącz do grona naszych Klientów